28.01.2021

Laureaci XV Mazowieckiego Konkursu „Kolęd i Pastorałek” 2021
 
Kat.  I – Szkoły Podstawowe kl. I – III
I – Lelonek Pola
II – Anioł Zofia 
III – Boguszewicz Natalia
Kat. II – Szkoły Podstawowe kl. IV – VIII
I – Rozmus Oskar
II -Trio gitarowe OPP „175”
III – Janowska Maja
wyróżnienie 
Ciesielska Maria
Mitrowska Natalia
Kat. III – Szkoły średnie, inne
I –  Trio „Sweet Angels”
II – Górska Julia
III – zespół wokalny „WYDŹWIĘK i AMICO”
 
Wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu odbędzie się 09 lutego 2021 r.  z zachowaniem reżimu sanitarnego w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175” ul. Gruszczyńskiego 12 
Kategoria I – godz. 16.00
Kategoria II – godz. 16.30
Kategoria III – godz. 17.00
Prosimy o nie przejeżdżanie wcześniej, tylko 5 minut przed wyznaczona godziną. Informujemy, że placówka zmieniła siedzibę i obecnie znajdujemy się przy ul. Gruszczyńskiego 12. Wejście od strony biblioteki, II piętro.
 

10.12.2020

Serdecznie zapraszamy Wszystkich, którzy chętnie łączą swoje umiejętności muzyczne z potrzebą radowania się przy muzyce kolęd, by kolędowanie przetrwało pokolenia, do udziału w XV Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek 2020 organizowanym przez naszą placówkę od piętnastu lat.
Tegoroczna edycja Konkursu ze względu na pandemię SARS-CoV-2  odbędzie się on – line. Komisja będzie oceniała nagrany i przesłany materiał DEMO

12.02.2019

Krótka historia konkursu

Wojewódzki konkurs ” Kolędy i Pastorałki”  zainicjowany został  w 2005 r przez p. Tomasza Ziułka,  pasjonata gitary, członka jury wielu konkursów muzycznych. Pierwsze edycje konkursu odbywały się na terenie ogniska przy ul. Niegocińskiej 2. Od 2015 r  dzięki uprzejmości pana Zbigniewa Dardy – dyrektora Domu Kultury „Kadr” możemy w sprzyjających warunkach  poczuć klimat występu na prawdziwej  scenie w światłach reflektorów. Konkurs organizowany jest w miesiącu styczniu i cieszy się ogromnym zainteresowaniem  dzieci i młodzieży z różnych placówek oświatowych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego. Konkurs Kolęd i Pastorałek przeznaczony jest dla amatorów, ogólnokształcących szkół i placówek oświatowo-kulturalnych.