30.12.2019

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW

XIV WOJEWÓDZKI KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 2020

Organizator:

Ognisko Pracy Pozaszkolnej „175”

Miejsce przesłuchań:

Dom Kultury KADR w Warszawie ul. Rzymowskiego 32

Termin: 07.01.2020 r. godzina  9:00

KATEGORIA III (SZKOŁY ŚREDNIE I INNE)

L.p.

Imię i Nazwisko Uczestnika/ Nazwa Zespołu

Ilość osób

Godzina

Placówka delegująca

1

Gabriela Nowacka

1

9:00

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 7 w Warszawie

2

Julia Sankowska

1

9:05

TRELE MORELE

PUNKT KULTURY

3

Anna Rafińska

1

9:10

Zgłoszenie indywidualne

4

TAKIE O 3 MY

3

9:15

Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu

5

Michalina Dudziej

1

9:20

Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu

6

Szkolny Zespół

Montessori

6

9:20

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori  w Warszawie

7

Natalia Kopycka

1

9:25

Miejski-Gminny  Ośrodek Kultury  w Białobrzegach

8

Julia Górska

1

9:30

Dom Kultury ZACISZE w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

9

Igor Rudnik

1

9:35

Ognisko Pracy Pozaszkolnej

 

WRĘCZENIE NAGRÓD

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW

XIV WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2020

Termin: 07.01.2020 r. godzina  10:00

KATEGORIA II

PODKATEGOERIA: ZESPÓŁ

(SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VIII)

L.p.

Imię i Nazwisko uczestnika/ Nazwa Zespołu

Ilość osób

Godzina

Placówka delegująca

10

Duet: Nina Zakrzewska i  Oliwia Kwiatkowska

2

10:00

Szkoła Podstawowa Integracyjna

nr 339 w Warszawie

11

WARSZAWSKIE NUTKI

10

10:05

Szkoła Podstawowa Integracyjna

nr 339 w Warszawie

12

Ziarenko

7

10:10

Klub Grzechotka

13

Duet: Zofia Wojtal, Jan Grabowiecki

2

10:15

Szkoła Podstawowa nr 215 w Warszawie

14

Kwartet gitarowy OPP „175”

4

10:20

Ognisko Pracy Pozaszkolnej „175” w Warszawie

15

Zespół wokalny

„Poczekalnia 006”

3

10:25

Szkoła Podstawowa w Józefosławiu

16

Edyta Band Juniors

6

10:30

Dom Kultury „Włochy” w Warszawie

 

WRĘCZENIE NAGRÓD

 

KATEGORIA II

PODKATEGORIA: SOLO

(SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VIII)

 

17

Marta Kubacka

1

10:35

Klub Grzechotka

18

 

Hanna Kwiecień

1

10:40

Zgłoszenie indywidualne

19

 

Antonina Zalewska

1

10:45

Zgłoszenie indywidualne

20

 

Melania Czyrny

1

10:50

Ognisko Pracy Pozaszkolnej „70” w Warszawie

21

 

Natasza Kotlarska

1

10:55

Szkoła Podstawowa w Józefosławiu

22

 

Sebastian Przytuła

1

11:00

Zgłoszenie indywidualne

23

 

Wiktoria Łoginow

1

11:05

Zgłoszenie indywidualne

24

 

Marta Lewandowska

1

11:10

Szkoła Podstawowa w Zakroczymiu

KATEGORIA II

PODKATEGORIA: SOLO

(SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV-VIII)

 

L.p.

Imię i Nazwisko uczestnika/ Nazwa Zespołu

Ilość osób

Godzina

Placówka delegująca

25

 

Julia Kaźmierczak

1

11:15

Szkoła Podstawowa w Zakroczymiu

26

 

Kamil Kieszkowsk

1

11:20

Gminny Ośrodek Kultury w Zakroczymiu

27

 

Martyna Jakubiec

1

11:25

Zgłoszenie indywidualne

28

 

Karolina Wieremiejczyk

1

11:30

Szkoła Podstawowa nr 215 w Warszawie

29

Lena Ciosek

1

11:35

Klub Grzechotka

30

 

Amelia Chodoła

1

11:40

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

31

 

Barbara Dubyk

1

11:45

Szkoła Podstawowa w Starych Babicach

32

 

Roksana Łoginow

1

11:50

Szkoła Podstawowa w Zakroczymiu

33

 

Hanna Skwierczyńska

1

11:55

Dom Kultury ZACISZE w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy

34

 

Jerzy Tarkowsk

1

12:00

Szkoła Podstawowa nr 118 w Warszawie

35

 

Barbara Gacek

1

12:05

Szkoła Podstawowa nr 118 w Warszawie

36

 

Amelia Kaczmarczyk

1

12.10

Vocalmania, Studium Wokalne Marceliny Woźnej

37

 

Kalina Atalska

1

12:15

Zgłoszenie indywidualne

38

 

Antonina Marciniak

1

12:20

Szkoła Podstawowa nr 195

 w Warszawie

39

 

Marcelina Litwin

1

12:25

Szkoła Podstawowa nr 260 w Warszawie

40

 

Maria Kałczewska

1

12:30

Szkoła Podstawowa nr 260 w Warszawie

 

WRĘCZENIE NAGRÓD

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW

XIV WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2020

 

Termin: 07.01.2020 r. godzina  13:00

KATEGORIA I (SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I-III)

L.p.

Imię i Nazwisko Uczestnika/ Nazwa Zespołu

Ilość osób

Godzina

Placówka delegująca

41

Deo Gratias

12

13:00

Szkoła Podstawowa nr 195 w Warszawie

42

Marta Marciniak

1

13:05

Szkoła Podstawowa nr 195 w Warszawie

43

Aleksandra Marzec

1

13:10

Klub Grzechotka

44

Berta Kolenda

1

13:15

MDK „Muranów w Warszawie

45

Grzegorz Pawłowski

1

13:20

Szkoła Podstawowa nr 118 w Warszawie

46

Mateusz Radomski

1

13:25

Zgłoszenie indywidualne

47

Aniołki z 16stki

19

13:30

Szkoła Podstawowa nr 16 w Warszawie

 

WRĘCZENIE NAGRÓD

Poniżej udostępniamy  link do pobrania

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW

04.12.2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu kolęd i pastorałek.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu

REGULAMIN KIP 2020

ZAŁ 1 KARTA UCZESTNICTWA

ZAŁ 2 OŚWIADCZENIE RODZICA

ZAŁ 3 ZGODA NA UŻYCIE WIZERUNKU DZIECKA

ZAŁ 4 ZGODA NA UŻYCIE WIZERUNKU OSOBA DOROSŁA

 

 

12.02.2019

Krótka historia konkursu

Wojewódzki konkurs ” Kolędy i Pastorałki”  zainicjowany został  w 2005 r przez p. Tomasza Ziułka,  pasjonata gitary, członka jury wielu konkursów muzycznych. Pierwsze edycje konkursu odbywały się na terenie ogniska przy ul. Niegocińskiej 2. Od 2015 r  dzięki uprzejmości pana Zbigniewa Dardy – dyrektora Domu Kultury „Kadr” możemy w sprzyjających warunkach  poczuć klimat występu na prawdziwej  scenie w światłach reflektorów. Konkurs organizowany jest w miesiącu styczniu i cieszy się ogromnym zainteresowaniem  dzieci i młodzieży z różnych placówek oświatowych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego. Konkurs Kolęd i Pastorałek przeznaczony jest dla amatorów, ogólnokształcących szkół i placówek oświatowo-kulturalnych.