Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu plastyczno-fotograficznym „Moja Warszawa”. Nagrody otrzymują:
Maksym Omelianiuk
Aleksandra Szramowska
Kasia Yushkina
Wyróżnienie:
Antoni Growiec
Gratulujemy i Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień, które odbędzie się podczas koncertu wiosennego w OPP ”175” w dniu 21.05.2026 r. o godz. 17.00