Rada Rodziców

 
30.06.2020
SZANOWNI PAŃSTWO,
 
DZISIAJ ZAKOŃCZYŁ SIĘ BARDZO  NIETYPOWY ROK SZKOLNY, KTÓRY NIEPRĘDKO ZATRZE SIĘ W NASZEJ PAMIĘCI.
 

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM I PANI WERONICE ZA WYSIŁEK, KREATYWNOŚĆ, CIERPLIWOŚĆ I PASJĘ Z JAKĄ PODCHODZICIE PAŃSTWO RADA RODZICÓW OGNISKA W IMIENIU WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH UCZNIÓW, SERDECZNIE DZIĘKUJE PANI DYREKTOR,  O DO SWOJEJ PRACY. ZA TO ŻE BYLIŚCIE W TYM TRUDNYM CZASIE RAZEM Z NASZYMI DZIEĆMI, NIEUSTANNIE MOTYWOWALIŚCIE JE DO DZIAŁANIA ROZWIJALIŚCIE ICH PASJE I UMIEJĘTNOŚCI I PRZEKAZYWALIŚCIE  WIEDZĘ .

JESTEŚMY WDZIĘCZNI ZA WASZĄ CIERPLIWOŚĆ I SERCE.  WIERZĘ, ŻE PAŃSTWA  WYSIŁEK CZYNI NASZE DZIECIAKI MĄDRZEJSZYMI I LEPSZYMI LUDŹMI, POSZERZA ICH HORYZONTY A TAKŻE PRZYNOSI IM WIELE RADOŚCI.
 
PRZEKAZUJĘ TE PODZIĘKOWANIA NA RĘCE PANI DYREKTOR MARII POPŁAWSKIEJ-STANISZEWSKIEJ I ŻYCZĘ PAŃSTWU  SPOKOJNYCH WAKACJI, PEŁNYCH SŁOŃCA I RADOŚCI .
PROSZĘ, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD WIRUSÓW
DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM, MIEJMY NADZIEJĘ NORMALNYM, ROKU SZKOLNYM.
 
POZDRAWIAM
Przewodnicząca Rady Rodziców
Katarzyna Durska-Rudnik
 

Szanowna Pani Przewodnicząca, Szanowne Panie z Rady Rodziców, w imieniu wszystkich pracowników ogniska bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe, pełne uznania słowa  jakie skierowała do nas zapewne w imieniu całego zespołu rady, Pani Przewodnicząca Katarzyna Durska-Rudnik. To rzeczywiście był bardzo trudny rok, który przyniósł wszystkim dużo refleksji i zadumy nad tym jak zmienia się świat co z kolei zaowocowało zmianami w placówce i mnóstwem wniosków do pracy na przyszłość. Nie możemy ustawać, musimy iść dalej, chociaż wkraczamy na zupełnie inną drogę, zupełnie nam nieznaną. Nie martwimy się na zapas, bo mamy siebie, lubimy dzieci i lubimy swoją pracę.  Mamy też Państwa na których zawsze możemy liczyć. Dziękujemy Wam za ten rok i pozostajemy z nadzieją na współpracę w kolejnych latach. Życzymy Państwu odpoczynku od wszystkiego co trudne. Dużo słońca, radości i wspaniałych przeżyć wakacyjnych. Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175” Maria Popławska-Staniszewska z całym zespołem

17.09.2019

Szanowni Państwo, Rodzice,
pragnę poinformować Państwa, że przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej „175” działa Rada Rodziców ogniska, której zadaniem jest wspieranie działalności statutowej placówki.
Uczestniczymy w zakupie nagród dla uczniów ogniska biorących udział w konkursach oraz dofinansowujemy organizację konkursów organizowanych przez ognisko w Domach Kultury Kadr i Służewskim Domu Kultury. Dofinansowujemy wyjścia dzieci na zajęcia koła turystycznego do muzeów i innych miejsc kultury. Zakupujemy pomoce dydaktyczne. Dofinansowujemy warsztaty środowiskowe i rodzinne. Na koniec roku szkolnego zakupujemy uczniom upominki za systematyczne uczestnictwo w zajęciach i wzorową postawę.
Ostatnio powstał pomysł stworzenia wypożyczalni instrumentów dla uczniów rozpoczynających naukę gry, ponieważ ognisko będzie dążyć do rozszerzania oferty indywidualnej nauki gry na instrumentach. Jest gitara, fortepian, ukulele, flet poprzeczy. Planowane są akordeon, skrzypce, saksofon.
Jeżeli mają Państwo życzenie wesprzeć fundusz Rady Rodziców a tym samym działalność Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175” poniżej podaję numer konta do wykonania przelewu. Kwota jest dowolna, według uznania Państwa.

Katarzyna Durska-Rudnik
Przewodnicząca Rady Rodziców
Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175″

Rada Rodziców Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175”
ul. Niegocińska 2, 02-698 Warszawa
Nr konta: 12 8002 0004 0042 9595 2003 0002
Piaseczyński Bank Spółdzielczy

Tytuł: dobrowolna wpłata na fundusz RR OPP „175” imię i nazwisko dziecka oraz numer szkoły (SP 191, SP 271, SP 146)