Lato i zima w mieście

KARTA UCZESTNIKA

Uwaga zmiana w harmonogramie zimy w mieście. W dniu 12 lutego (środa) zamiast na łyżwy (Figlowisko) odbędzie się wycieczka do Powsina na kręgle (pawilon sportowy). Zbiórka o 9.00 w ognisku, ul. Niegocińska 2. Rezerwacja dla naszej grupy w godzinach 10.00-11.00. Odbiór dzieci z ogniska bez zmian o godz. 13.00

Kartę uczestnika należy złożyć w sekretariacie ogniska (dopuszcza się przesłanie skanu z podpisami rodziców) na adres ognisko175liz@gmail.com Karty nie wypełnione nie będą brane pod uwagę w rekrutacji. Obowiązuje zmiana obuwia w przypadku zajęć na terenie ogniska. Prosimy o wyposażenie dzieci w prowiant i picie oraz odpowiednie ubranie do warunków atmosferycznych w przypadku wycieczek. O przyjęciu dziecka na akcję zima w mieście 2020 poinformujemy e-mailem zwrotnym. Brak potwierdzenia oznacza brak miejsc. O przyjęciu na akcję zima w mieście decyduje kolejność wpływu kart uczestnika.

 

Lato w mieście 2019 odbędzie się w terminie 19.08-30.08.2019. w godz. 9.00-13.00 

BARDZO PROSIMY O ZAOPATRYWANIE DZIECI W CZAPKI Z DASZKIEM LUB INNE NAKRYCIE GŁOWY PODCZAS WYCIECZEK ORAZ PICIE. WSKAZANE JEST, ABY DZIECI MIAŁY COŚ DO POCHRUPANIA I DROBNIACZKI NA LODY:-)